create account

BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !! by barslanhan

View this thread on steemit.com
· @barslanhan · (edited)
$1.65
BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!
![qwq.png](https://cdn.steemitimages.com/DQmfUHt7YgKUgdpxAYfurhatuEwJSnBvJYQXYLb7kCgZpCj/qwq.png)

Dünyamız hızla değişiyor ve bu değişim, bizi hergün daha da derin biçimde etkiliyor. İçinde yaşadığımız toplum, bu değişime paralel olarak hızlı bir dönüşüm yaşıyor ve insanoğlu, bu hızlı dünyaya ayak uydurmak için her an hazır ve dinamik olmak gerekliliği hissediyor. Geçtiğimiz son 10 yıla bakınca, internet teknolojisindeki hızlı gelişim, blok zinciri teknolojisinin baş döndürücü şekilde dünyamıza girişi ve bunu takip eden gelişme olarak, Kripto paraları tanıdığımız andan itibaren, hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağı anlaşılmıştır.

Kripto para birimlerinin ilk ortaya çıkmasından bu güne kadar önemli gelişmeler yaşandı. Özellikle geleneksel ve hantal finansal sistemler temelden sarsılmış, reel para birimleri ve finans çevrelerine karşı bakış açısı değişmeye başlamıştır. İnsanların her hangi bir aracıya ihtiyaç duymadan finansal ilişkilerini rahatça ve hesap vermeden yürütebildiği, yüksek bedeller ödemeden bir kaç saniye içinde dünyanın bir ucundan öbür ucuna para transfer edebildiği yeni kripto finans düzeni sayesinde, eskiye olan bakış açısı ve yaklaşımı da değişmeye başladı. İnsanlar, hiç olmadığı kadar kolayca işlemlerini halledebiliyor ve bunun teknik olarak takip edilmesi zordu. İnsanlar için anonimlik herşeyden değerlidir.

![bcnexbanner.png](https://cdn.steemitimages.com/DQmWKU95TJ9KqjAKyxgdx65RGT6fJfnHdkqQBh8CXv73VSK/bcnexbanner.png)

Kripto paraların olumlu yönleri yanında, henüz emekleme ve ayağa kalkma sürecini yaşadıkları için bir takım sorunları da beraberinde getirmiştir. Kripto para dünyasındaki en yaygın sorunlardan biri, kripto paraların hızlı ve kaliteli değişimini sağlayacak, sağlam ve güvenli kripto para borsa platformlarının altyapı eksikliğidir. Birkaç yıl öndesine göre günümüzde onlarca borsa ve platformdan bahsetmek mümkündür ancak hala yeterince hızlı ve güvenli altyapılara sahip değiller. Özellikle, kullanıcı sayısındaki artıştan kaynaklanan büyük talepler ve artan yoğunlukla başa çıkamadılar. Ancak iyi bir kripto para ticareti için, çok iyi bir altyapıya sahip ve çok sayıda insanın kullanmasını sağlayacak şekilde hızlı, verimli, güvenli ve minimum maliyetli olmalıdır.

Geleneksel kripto borsalar gibi hantal olmayan, ışık hızında işlem gücüne sahip olan, geleceğin yıldızı olabilecek potansiyele sahip harika bir kripto para tricaret borsasından bahsetmek istiyorum. Muhtemelen adını sıkça duyacağımız, ses getireceğine inandığımız BCNEX platformunu gelin daha yakından tanıyalım.

BCNEX platformu, kripto paraları az ya da çok kullanan, büyük ve küçük pek çok yatırımcıya hitap eden, güçlü işlem altyapısı ve güvenli eko sistemi ile herkesin gönlünde taht kuracak olan, Vietnam merkezli bir kripto para platformudur.  BCNEX’in ne tür özelliklere sahip olduğunu ve sorunlara nasıl çözümler ürettiği konusunu da açıklamaya çalışalım;

![bcnex-1.png](https://cdn.steemitimages.com/DQmV7SobRu5TsxM4mwsgBXmqddXFdyEhzsxbm8F1onBRCBn/bcnex-1.png)
BCNEX platformu, rakiplerinin asla ulaşmaya imkanlarının olmadığı mucizevi bir şekilde, “Saniyede 2 milyon işlem kapasitesine sahip”, kullanıcıların rahatça kullanabileceği, hızlı, güçlü ve güvenli bir kripto değişim platformdur. BCNEX, pek çok güvenlik önlemini kendi bünyesinde toplayarak kullanıcılarına sunar ve bu sayede kullanıcıların gönül rahatlığı ile işlem yapmalarını sağlar. BCNEX ayrıca, kullanıcılarının şeffaf, adil, anonim ve dinamik bir çatı altında işlem yapabilmeleri için, sistemi 7/24 kontrol eden alanında tecrübeli bir teknik ekibe sahiptir. Tüm bu karmaşık yapı, BCNEX geliştiricileri ve teknik ekibi sayesinde dimdik ayaktadır.

![bcnex-2.png](https://cdn.steemitimages.com/DQmQjrKioJpf2Ke16wFhwXXfUmPUYFkj2S9KR6AYNZfXEua/bcnex-2.png)
Hafızalarımızda çok taze bir çok örneğe sahip olan, borsaların son birkaç yılda uğradığı siber saldırılar ve yatırımcıların kaybettiği milyarlarca dolarlık değerde olan kripto varlıklar, haksız şekilde korsanlar tarafından ele geçirildi. Buna rağmen gelişmiş bir çözüme kavuşmayan güvensiz altyapılara sahip borsalar insanlar tarafından kullanılmaya devam ediyor. Önceleri başka alternatif olmadığı için mecburen bu tür borsalara güvenmek zorunda kalan insanlar, BCNEX platformunun hizmete sunulmasıyla, artık bu tür güvenlik problemlerini düşünmek zorunda kalmadan, “Güvenle” işlem yapabilecekler. 

![bcnex-3.png](https://cdn.steemitimages.com/DQmUc4ohsKFrkXqobJ59LRZGYLG2BQFdAzUkcr1WbfcW6d5/bcnex-3.png)
Günümüz kripto borsaları yetersiz ve güvensiz teknik altyapılarıyla, kullanıcıları  kaos ve çıkmaza sürükler. Bunun en büyük sebebi, teknik açıdan yetersiz sistem mühendisleri tarafından tasarlanmış olmalarıdır. BCNEX platformunu dizayn eden sistem mühendisleri, alanlarında tecrübeli ve dünyaca ünlü sistemlerin altyapılarını inşa eden başarılı isimlerden oluşmaktadır. Geçmiş tecrübelerinden gelen bilgileriyle, BCNEX platformunun güçlü, güvenli ve ışık hızında çalışan bir borsa olması için gece gündüz çalışmaktadırlar. 

![bcnex-4.png](https://cdn.steemitimages.com/DQmUASfvV2g6YqCd9qkoekY7wsD3H2mvCvbG8Zm6teq4CKm/bcnex-4.png)
Hepimizin bildiği üzere, pek çok kripto borsa, sırf müşteri çekebilmek için sahte hacimler, işlemler ve finansal hareketler varmış gibi göstererek, kullanıcıların bilinçaltına yönelik çekici görünme çabasına girmişlerdir. Ancak günümüzde insanlar artık daha seçici ve araştırmacı olduğu için, gerçek hacim ile sahtesi arasındaki farkları görebilmektedir. Ancak bunu başaran çok az insan vardır. BCNEX platformu geliştiricileri, kendi istekleri için yatırımcıyı kandıran diğer borsaların yaptıklarıyla ilgilenmeyip, en başından beri yatırımcı ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda, en verimli ve eksiksiz kripto para platformunu hayata geçirmek için çalışmaktadırlar. Bu noktada da farklarını bir kez daha gösterirler. 

![bcnex-5.png](https://cdn.steemitimages.com/DQmdMjy28fELXLLHxE25STZrkmvGqYUHkWwcWjG9EoYUcAR/bcnex-5.png)
BCNEX platformunun, kendine ait olan güvenilir cüzdan hizmeti mevcuttur. Bu cüzdanda, ilk akla gelebilecek ana kripto para birimlerini güvenle saklayabilir ve değişim aracı olarak kullanabilirsiniz. BCNEX’in kullanıcılarına sunduğu 3 farklı cüzdan tipi vardır: 
- Sıcak cüzdan,
- Soğuk cüzdan ve
- Güvenli donanım cüzdan. 

![bcnex-6.png](https://cdn.steemitimages.com/DQmbHMA3VDZWhgPnmaaPGLZqFVLH1AWDHYHGJNz8cpzrQMf/bcnex-6.png)

Sonuç olarak;
BCNEX kripto para ticaret platformu, hem mobil hem de internet cüzdan hizmeti veren rakiplerinin aksine, en verimli kripto değişim hizmetini, maksimum hızda ve en yüksek güvenlikle sunma hedefi olan, bunun için de tamamıyla farklı bir bakış açısına sahip teknik ekibiyle yola çıkan ve hedefine doğru emin adımlarla yürüyen, başarı merdivenlerini hızla çıkmaya başlamış etkileyici bir değişim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. 

![0.jpg](https://cdn.steemitimages.com/DQmUk8qAhY45eUd5ZLDF5Y26dTr4eiJsg2SjKLsTyAqfZiS/0.jpg)

BCNEX platformunun etkileyici yapısı ve devrim yaratan işlem hızı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak veya bu eşsiz sisteme dahil olmak isterseniz, aşağıdaki resmi web adreslerini ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz.

![earn-fb-cover.png](https://cdn.steemitimages.com/DQmXRphQ3MpX98mDwJyjFmGFPddeTcRuxuW2r8RjT9bAfJK/earn-fb-cover.png)

Resmi Bilgi Kaynakları:
Web site: https://www.bcnex.net 
Whitepaper: https://www.bcnex.net/docs/BCNEX_WP_ENG.pdf 
One page: https://www.bcnex.net/docs/Onepage.pdf 
Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5111223.0 
Facebook: https://www.facebook.com/bcnex.net 
Twitter: https://twitter.com/bcnex_net 
Medium: https://medium.com/@bcnex 
Reddit: https://www.reddit.com/user/Bcnex_Official 
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bcnexholdings 
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC4dXMvOwsf-dl2QQkLXkOvg 


Kullanıcı adı: barslanhan  
Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2181789 
MEW: 0xbd85A830fA5381e2c80c276F5c258d2e9e59ad93
👍  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , and 558 others
properties (23)
post_id73,277,138
authorbarslanhan
permlinkbcnex-kripto-duenyasinda-devrim
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"image":["https:\/\/cdn.steemitimages.com\/DQmfUHt7YgKUgdpxAYfurhatuEwJSnBvJYQXYLb7kCgZpCj\/qwq.png","https:\/\/cdn.steemitimages.com\/DQmWKU95TJ9KqjAKyxgdx65RGT6fJfnHdkqQBh8CXv73VSK\/bcnexbanner.png","https:\/\/cdn.steemitimages.com\/DQmV7SobRu5TsxM4mwsgBXmqddXFdyEhzsxbm8F1onBRCBn\/bcnex-1.png","https:\/\/cdn.steemitimages.com\/DQmQjrKioJpf2Ke16wFhwXXfUmPUYFkj2S9KR6AYNZfXEua\/bcnex-2.png","https:\/\/cdn.steemitimages.com\/DQmUc4ohsKFrkXqobJ59LRZGYLG2BQFdAzUkcr1WbfcW6d5\/bcnex-3.png","https:\/\/cdn.steemitimages.com\/DQmUASfvV2g6YqCd9qkoekY7wsD3H2mvCvbG8Zm6teq4CKm\/bcnex-4.png","https:\/\/cdn.steemitimages.com\/DQmdMjy28fELXLLHxE25STZrkmvGqYUHkWwcWjG9EoYUcAR\/bcnex-5.png","https:\/\/cdn.steemitimages.com\/DQmbHMA3VDZWhgPnmaaPGLZqFVLH1AWDHYHGJNz8cpzrQMf\/bcnex-6.png","https:\/\/cdn.steemitimages.com\/DQmUk8qAhY45eUd5ZLDF5Y26dTr4eiJsg2SjKLsTyAqfZiS\/0.jpg","https:\/\/cdn.steemitimages.com\/DQmXRphQ3MpX98mDwJyjFmGFPddeTcRuxuW2r8RjT9bAfJK\/earn-fb-cover.png"],"links":["https:\/\/www.bcnex.net","https:\/\/www.bcnex.net\/docs\/BCNEX_WP_ENG.pdf","https:\/\/www.bcnex.net\/docs\/Onepage.pdf","https:\/\/bitcointalk.org\/index.php?topic=5111223.0","https:\/\/www.facebook.com\/bcnex.net","https:\/\/twitter.com\/bcnex_net","https:\/\/medium.com\/@bcnex","https:\/\/www.reddit.com\/user\/Bcnex_Official","https:\/\/www.linkedin.com\/company\/bcnexholdings","https:\/\/www.youtube.com\/channel\/UC4dXMvOwsf-dl2QQkLXkOvg","https:\/\/bitcointalk.org\/index.php?action=profile;u=2181789"],"app":"steemit\/0.1","format":"markdown"}
created2019-04-17 21:04:33
last_update2019-04-19 22:56:45
depth0
children15
net_rshares2,903,281,148,049
last_payout2019-04-24 21:04:33
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value1.301 SBD
curator_payout_value0.350 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length7,936
author_reputation102,329,299,228
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
author_curate_reward""
vote details (622)
@orhansarikaya ·
BCNEX kripto para ticaret platformu, hem mobil hem de internet cüzdan hizmeti veren rakiplerinin aksine, en verimli kripto değişim hizmetini, maksimum hızda ve en yüksek güvenlikle sunma hedefi olan, bunun için de tamamıyla farklı bir bakış açısına sahip teknik ekibiyle yola çıkan ve hedefine doğru emin adımlarla yürüyen, başarı merdivenlerini hızla çıkmaya başlamış etkileyici bir değişim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır.
properties (22)
post_id73,338,654
authororhansarikaya
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190418t201457723z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-18 20:14:57
last_update2019-04-18 20:14:57
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-25 20:14:57
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length431
author_reputation2,928,644,564,625
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@kadjar ·
Bcnex borsası asya bölgesinden çıkan güçlü bir merkezi borsa olma yolunda sağlam adımlarla gidiyor. ileride ilk 10 borsa içinde görmemiz mümkün gibi gözüküyor.
properties (22)
post_id73,344,267
authorkadjar
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190418t223514940z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-18 22:35:15
last_update2019-04-18 22:35:15
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-25 22:35:15
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length159
author_reputation14,528,548,322,874
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@techchain ·
Ekibi ve kullanıcı dostu arayüzü ile en çok kullanılan borsalardan biri olmaya aday. İyi fon toplarlarsa piyasayı alt üst edecektir. Likidite sorununu da çözeceklerine inanıyorum.
properties (22)
post_id73,344,302
authortechchain
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190418t223607104z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-18 22:36:09
last_update2019-04-18 22:36:09
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-25 22:36:09
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length179
author_reputation225,020,570,911
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@exturuder ·
Kripto para piyasasının gelecekteki en buyuk handikapinin tekelleşmiş, sermayeyi elinde tutan borsalar olacagini dusunmekle beraber bu tip projelerin cogalmasi guvenli alternatiflerin ortaya cikmasi bu handikabi bir nebze olsun kirabilir. Bu borsayi destekliyorum.
properties (22)
post_id73,345,828
authorexturuder
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190418t231418608z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-18 23:14:24
last_update2019-04-18 23:14:24
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-25 23:14:24
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length264
author_reputation4,594,330,379
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@pinkblue ·
Proje geleneksel borsalarda karşılaştığımız sorunlara çözüm olacak yeni nesil kripto değişim platformudur
properties (22)
post_id73,360,654
authorpinkblue
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190419t062928121z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-19 06:29:30
last_update2019-04-19 06:29:30
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-26 06:29:30
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length105
author_reputation174,671,569,352
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@coinbergh ·
Güvenli cüzdan hizmeti vermesi çok iyi bir özellik. Bunun yanında böyle bir platformun temellerinin atılıyor olması da ayrıca sevindirici.
properties (22)
post_id73,360,812
authorcoinbergh
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190419t063415369z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-19 06:34:18
last_update2019-04-19 06:34:18
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-26 06:34:18
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length138
author_reputation143,072,298,919
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@ugurszf1 ·
BCNEX, pek çok güvenlik önlemini kendi bünyesinde toplayarak kullanıcılarına sunar ve bu sayede kullanıcıların gönül rahatlığı ile işlem yapmalarını sağlar.
properties (22)
post_id73,362,322
authorugurszf1
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190419t071407161z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-19 07:14:12
last_update2019-04-19 07:14:12
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-26 07:14:12
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length156
author_reputation69,360,323,670
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@nese ·
Cüzdan için seçenek olması güzel olmuş,kişi tercihine göre hareket edebilir.
properties (22)
post_id73,364,256
authornese
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190419t081109553z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-19 08:11:12
last_update2019-04-19 08:11:12
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-26 08:11:12
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length76
author_reputation0
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars0
@umex ·
Fonksiyonel bir proje, bir çok avantajlı yanları hemen göze çarpmakta bunun yanında işlem hızının yüksek olması dikkat çekici
properties (22)
post_id73,364,514
authorumex
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190419t082027877z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-19 08:20:30
last_update2019-04-19 08:20:30
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-26 08:20:30
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length125
author_reputation220,461,792,063
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@ridertiger ·
I am curious to see if they are gonna have a good volume with no wash trading.
properties (22)
post_id73,367,372
authorridertiger
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190419t093453463z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-19 09:34:57
last_update2019-04-19 09:34:57
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-26 09:34:57
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length78
author_reputation59,186,440,518
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@steemitboard ·
Congratulations @barslanhan! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

<table><tr><td>https://steemitimages.com/60x70/http://steemitboard.com/@barslanhan/voted.png?201904191127</td><td>You received more than 4000 upvotes. Your next target is to reach 5000 upvotes.</td></tr>
</table>

<sub>_You can view [your badges on your Steem Board](https://steemitboard.com/@barslanhan) and compare to others on the [Steem Ranking](http://steemitboard.com/ranking/index.php?name=barslanhan)_</sub>
<sub>_If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word_ `STOP`</sub>###### [Vote for @Steemitboard as a witness](https://v2.steemconnect.com/sign/account-witness-vote?witness=steemitboard&approve=1) to get one more award and increased upvotes!
properties (22)
post_id73,371,844
authorsteemitboard
permlinksteemitboard-notify-barslanhan-20190419t115144000z
categorybcnex
json_metadata{"image":["https:\/\/steemitboard.com\/img\/notify.png"]}
created2019-04-19 11:51:45
last_update2019-04-19 11:51:45
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-26 11:51:45
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length840
author_reputation31,703,784,777,620
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@waybe ·
Bcnex Vietnam merkezli bir kripto para platformudur.  İnceleme için teşekkürler.
properties (22)
post_id73,391,726
authorwaybe
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190419t201746084z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-19 20:17:48
last_update2019-04-19 20:17:48
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-26 20:17:48
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length80
author_reputation25,312,400,495
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@sakaleyn40 ·
BCNEX platformunu dizayn eden sistem mühendisleri, alanlarında tecrübeli ve dünyaca ünlü sistemlerin altyapılarını inşa eden başarılı isimlerden oluşmaktadır.
properties (22)
post_id73,392,821
authorsakaleyn40
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190419t205513092z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-19 20:55:15
last_update2019-04-19 20:55:15
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-26 20:55:15
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length158
author_reputation0
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@brkttlv ·
Basit arayüzü kullanıcılar için önemli bir avantaj, umarım güvenlik konusunda da yetercince özen gösterilmiştir.
properties (22)
post_id73,392,889
authorbrkttlv
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190419t205656068z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-19 20:56:54
last_update2019-04-19 20:56:54
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-26 20:56:54
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length112
author_reputation146,779,926,762
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000
@ecamli ·
BCNEX exchange, kripto para piyasasında işlem yapmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bu platformda FIAT veya kripto paralar ile işlem yapmalarına imkan sağlayacaktır. Bcnex tamamen merkezi olmayan bir borsadır.
properties (22)
post_id73,477,353
authorecamli
permlinkre-barslanhan-bcnex-kripto-duenyasinda-devrim-20190421t110959974z
categorybcnex
json_metadata{"tags":["bcnex"],"app":"steemit\/0.1"}
created2019-04-21 11:09:57
last_update2019-04-21 11:09:57
depth1
children0
net_rshares0
last_payout2019-04-28 11:09:57
cashout_time1969-12-31 23:59:59
total_payout_value0.000 SBD
curator_payout_value0.000 SBD
pending_payout_value0.000 SBD
promoted0.000 SBD
body_length220
author_reputation16,553,464,008
root_title"BCNEX: Kripto Dünyasında Devrim !!"
beneficiaries[]
max_accepted_payout1,000,000.000 SBD
percent_steem_dollars10,000